Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu | Prejsť k vyhľadávaniu

Prejsť k obsahu:

Ladies First

V rámci street culture sa púšťame do nového projektu nielen pre ladies. Medzi naše hodnoty patrí sloboda a k tomu patrí sloboda v tom, čo chceš nosiť na sebe. Vnímame fashion ako niečo, čím môžeš ukázať, kto si. A to nás baví. A veríme, že to bude baviť aj teba!

Streetwear nie je pre ladies?
What?!

S tým teda rozhodne nesúhlasíme. Vieš, že v rámci nášho portfólia môžu ladies vyberať zo 69 značiek, od ktorých máme dámsku kolekciu? Z toho je 5 len pre ladies! A tým možnosti nekončia. Prečo si nevybrať z produktov pre chlapcov? Razom tu máš 114 brandov! Pretože #menswearlooksgreatonyou. Pod tymto hashtagom nájdeš movement, do ktorého sme sa pustili s našou Annet X a Veronikou. Aj to je jeden z dôvodov, prečo niektoré kúsky fotíme na babách aj chalanoch. Si dievča a nosíš menswear? Odfoť sa a zdieľaj na Instagrame s hashtagom.

Veľmi chudé a mladé dievčatá sú krajšie

Statement, ktorý je spojovaný s celým fashion a dávno už nie je pravda. Medzi našimi modelkami nájdeš ladies všetkých tvarov i veku. A streetwear im pristane! Takže nech už beháš ultramaratóny alebo razíš heslo, že najlepší šport je káva a torta, chceme tebe aj ďalším ladies odkázať – všetky ste QUEENS!

Tvoja mama

U nás rozdiely nerobíme. Je nám jedno, či si po škole, mama na materskej alebo už patríš medzi matadorov svojho odboru. Dôležité pre nás je, čo vieš a či chceš s nami posúvať Queens ďalej. A preto ponúkame možnosti skrátených úväzkov alebo flexibilnú pracovnú dobu. Je pre nás dôležité, aby sa u nás ľudia cítili dobre a mali čas aj na rodinu a svoje koníčky. A tak sa do výberka môžeš prihlásiť ty aj tvoja mama.

Sľuby nie sú chyby

Zakladáme si na tom, že svoje sľuby dodržiavame. A tak, keď tu čítaš o všetkých tých našich statements, môžeš mať istotu, že to myslíme fakt vážne. O všetkom, čo robíme, vždy nenapíšeme, ale za zmienku stojí napríklad podpora nádejných artists alebo organizácií ako sú #holkyzmarketingu alebo Ženy v byznysu. Vyberáme si aj rôzne dobročinné projekty. V minulosti sme pomáhali napríklad samoživiteľkám alebo deťom z detských domovov. Myslíme si, že je potrebné spoločnosti niečo vracať. A tak sa snažíme prispieť kúskom dobra.


Kto kope za Queens

Asi si všímaš, že naše logo svieti na nejednom stagei a hashtag Queens sa objavuje na profiloch, ktoré sleduješ na Instagrame. Spolupráce s influencermi sú pre nás niečo viac. Jasné, zaujíma nás, ako dostať veci k čo najviac ľuďom, ale tiež, či tí, ktorí sú tvárami Queens naozaj reprezentujú to, čomu my sami veríme. Sme real a máme okolo seba komunitu super ľudí.

Všetky cesty vedú do Ríma

Schválne, či tam dôjdeme, ale zatiaľ máme v pláne veľa zastávok a projektov. Môžeš sa tešiť napríklad na rozšírenie portfólia o nové brandy a super kúsky. Sortiment pre ladies postupne rastie a je to úplná pecka. A možno sa zastavíme cestou do Ríma aj niekde inde.


Za všetkým hľadaj ženu alebo už poznáš Sime?

A na záver ti chceme predstaviť našu hlavnú Lenku Ondruchovú aka Sime. Už v roku 2002 Lenka nakráčala do kancelárií brandov ako je Nike, Puma alebo adidas a predstavila im svoju víziu, ako dostať streetwear a sneakers, fenomén západnej Európy, k nám. A tak sa stala prvou dámou streetwearu. Predávala ako prvá limitované edície Nike Quickstrike alebo Yeezy. 17 rokov viedla Queens až k pomyselnej dospelosti, než ho zverila do rúk Footshopu. Teraz sa venuje vlastným projektom, ale v Queens bude vždy prvou dámou.


#LadiesFirst

Ups! Vyzerá to, že tvoj prehliadač je veľmi starý. Doporučujeme ho upgradovať. Naše stránky v ňom nemusia fungovať správne ;(