📦 Chcem vrátiť tovar
😢 Chcem reklamovať poškodený tovar

Na ďalšej stránke nájdeš formulár, ktorý ti uľahčí vrátenie tovaru.

Do 30 dní zadarmo

Nesedí ti kúsok, ktorý si si u nás objednal? Alebo sa ti naživo už tak nepáči? Nič sa nedeje.

Tovar nám môžeš vrátiť bez udania dôvodu do 30 dní od jeho prevzatia. Za každý vrátený kúsok ti vrátime peniaze.

Stačí nám ho poslať Slovenskou poštou na adresu: Queens Store s.r.o., P.O. Box 84, 022 01 Čadca. Ak by si chcel poslať balíček iným prepravcom, alebo si robil objednávku z Českej republiky, tak v tom prípade posielaj na našu ostravskú centrálu.

Ak by si chcel tovar vrátiť na ktorejkoľvek z našich pobočiek v Prahe, Brne alebo Ostrave, prevezmeme ho od teba, ale peniaze ti môžeme vrátiť iba na bankový účet.


Do 60 dní za 7,50 €

Chceš viac času na rozmyslenie? Alebo patríš k tým, ktorí nakupujú darčeky v predstihu? Potom tu pre teba máme niečo špeciálne. Lehotu na vrátenie alebo výmenu tovaru ti predĺžime z klasických dvoch týždňov na 60 dní, stačí si len priplatiť 7,50 €.


Čo by si mal pri vrátení tovaru vedieť?

Všetok tovar nám, prosím, vracaj čistý, nenosený, nepraný a v originálnom balení alebo krabici. Jedine tak môže ešte potešiť niekoho ďalšieho. Nie je to síce podmienkou vrátenia, ale za poškodenie alebo opotrebovanie tovaru odpovedáš v súlade s našimi obchodnými podmienkami, a tak sa môže stať, že ti vrátenú čiastku znížime podľa toho, v akom stave tovar bude.

Na spracovanie tvojej požiadavky na vrátenie tovaru máme 14 dní od doručenia balíčka na centrálu, robíme ale všetko pre to, aby sme ti peniaze vrátili čo najskôr. Posielame ich vždy len na bankový účet.