📦 Chcem vrátiť alebo vymeniť tovar

Na ďalšej stránke nájdeš formulár, ktorý ti uľahčí vrátenie tovaru.

Do 14 dní zdarma

Nesedí ti kúsok, ktorý si si u nás objednal? Alebo sa ti naživo už tak nepáči? Nič sa nedeje.

Nenosené a nepoškodené veci v pôvodnom obale môžeš do 14 dní bez udania dôvodu zdarma vrátiť, alebo vymeniť za niečo iné. Stačí nám ich poslať Slovenskou poštou na adresu: P.O. Box - Queens Store s.r.o., P.O. Box 84, 022 01 Čadca. Ak by si chcel poslať balíček iným prepravcom, alebo si robil objednávku z Českej republiky, tak v tom prípade posielaj na našu ostravskú centrálu, alebo osobne prines na našu pobočku v Prahe, Brne alebo Ostrave.


Do 60 dní za 7,50 €

Chceš viac času na rozmyslenie? Alebo patríš k tým, ktorí nakupujú darčeky v predstihu? Potom tu pre teba máme niečo špeciálne. Lehotu na vrátenie alebo výmenu tovaru ti predĺžime z klasických dvoch týždňov na 60 dní, stačí si len priplatiť 7,50 €.


Čo by si mal pri vrátení alebo výmene vedieť?

Všetok tovar nám prosím vracaj čistý, nenosený, nepraný a v originálnom balení, alebo krabici. Jedine tak môže ešte potešiť niekoho ďalšieho. Nevybral si si nič na výmenu a chceš vrátiť peniaze? Pošleme ti ich prevodom na tvoj bankový účet.

Beriem na vedomie, že spoločnosť Queens Store s.r.o. ako správca osobných údajov bude spracovávať vyššie uvedené osobné údaje za účelom vybavenia reklamácie, vrátane prípadného dodania nového tovaru, vrátenie a výmeny tovaru.

Ďalšie informácie na spracovanie nájdete tu.