FAQ

  Moja ve─żkos┼ą je vypredan├í ─Źo m├ím robi┼ą?
  Klasick├ę k├║sky ako napr├şklad Vans Old Skool sa sna┼ż├şme dosklad┼łova┼ą pravidelne. Presn├Ż term├şn ti ale bohu┼żia─ż nepovieme, preto┼że z├ívis├ş na v├Żrobcovi a zna─Źke. Modely ako napr├şklad Nike Dunk, Nike Air Force alebo Nike Air Max znovu naskladnen├ę neb├Żvaj├║, preto┼że sa jedn├í o limitovan├ę ed├şcie.
  Kedy mi doraz├ş objedn├ívka?
  Ch├ípeme, ┼że chce┼í svoju objedn├ívku dosta┼ą ─Źo najsk├┤r a urob├şme v┼íetko preto, aby sa k tebe dostala r├Żchlo. Akon├íhle objedn├ívku odo┼íleme zo skladu, na email ti doraz├ş sledovacie ─Ź├şslo, pod ktor├Żm svoju z├ísielku doh─żad├í┼í a zist├ş┼í, kde sa aktu├ílne nach├ídza. Ak m├í┼í pocit, ┼że sa tvoja objedn├ívka stratila, pr├şpadne jej doru─Źenie trv├í dlho, m├┤┼że┼í n├ím prostredn├şctvom e-mailu, Facebooku ─Źi telefonicky nadiktova┼ą k├│d svojej objedn├ívky a my situ├íciu prever├şme.
  Ako m├┤┼żem zru┼íi┼ą objedn├ívku?
  Ak u n├ís m├í┼í ├║─Źet, sta─Ź├ş, ke─Ć si na profile vyberie┼í objedn├ívku, ktor├║ chce┼í zru┼íi┼ą a tla─Źidlom v dolnom pravom rohu ju zru┼í├ş┼í. Keby si chcel odobra┼ą len jeden produkt z tvojej objedn├ívky, m├┤┼że┼í ho odobra┼ą tla─Źidlom pod produktom. Ak bola objedn├ívka zaplaten├í vopred, peniaze za zru┼íen├Ż tovar ─Źi objedn├ívku Ti obratom vr├ítime. Bez ├║─Źtu v┼íak mus├ş┼í kontaktova┼ą na┼íu Z├íkazn├şcku podporu, ktor├í Ti so zru┼íen├şm pom├┤┼że. Nezabudni v┼íak, ┼że objedn├ívku je mo┼żn├ę zru┼íi┼ą a upravova┼ą iba pred jej odoslan├şm.
  Objednal/a som si ve─żkos┼ą 37,5. Pre─Źo m├ím v potvrden├ş objedn├ívky ─Ź├şslo 8,5?
  Na webe zobrazujeme produkty v EUR a US ve─żkosti. V├Żrobcovia ud├ívaj├║ ve─żkosti top├ínok pod─ża US ve─żkostnej tabu─żky, t├║to ve─żkos┼ą vid├ş┼í na fakt├║re alebo v potvrdzovacom e-maile. Ve─żkosti si m├┤┼że┼í preveri┼ą vo ve─żkostnej tabu─żke alebo priamo s nami cez e-mail, chat, Facebook alebo telefonicky - budeme potrebova┼ą k├│d tvojej objedn├ívky.
  Pre─Źo som e┼íte nedostal moju objedn├ívku?
  Ak u┼ż mala by┼ą tvoja objedn├ívka u teba doma, tak sa n├ím pros├şm ozvi ─Źo najsk├┤r. Je mo┼żn├ę, ┼że sa cestou k tebe niekde zat├║lala. Kontaktujeme dopravcu a sk├║sime zisti┼ą ─Źo sa stalo, v pr├şpade ak by bola definit├şvne straten├í, obratom odo┼íleme nov├║ objedn├ívku, pr├şpadne vr├ítime peniaze.
  Kde n├íjdem sledovacie ─Ź├şslo z├ísielky?
  Sledovacie ─Ź├şslo bal├şka ti pr├şde automaticky v e-maile o odoslan├ş. Ak by si n├íhodou toto ─Ź├şslo neobdr┼żal, pr├şpadne by nefungovalo ozvi sa n├ím - budeme potrebova┼ą k├│d tvojej objedn├ívky.
  Kedy mi doraz├ş moja objedn├ívka?
  Rozumieme ti, aj my by sme chceli ma┼ą objednan├ę tenisky hne─Ć na sebe! Objedn├ívky v├Ą─Ź┼íinou expedujeme na druh├Ż pracovn├Ż de┼ł. ─îas dopravy z├íle┼ż├ş na vy┼ąa┼żenosti dopravcu. Obvykl├í doba doru─Źenia pri GLS a Packeta je 2 a┼ż 3 pracovn├ę dni.
  Kedy dostanem dopravu zadarmo?
  Na Queense nem├íme u dopravcov GLS a Packeta stanoven├Ż minim├ílny limit na dopravu zdarma. Doru─Źenie je u dan├Żch dopravcov zadarmo. Jedin├║ v├Żnimku tvor├ş doru─Źenie cez slu┼żbu GLS - doru─Źenie na odbern├ę miesto. U danej slu┼żby je doru─Źenie zdarma od minim├ílnej hodnoty objedn├ívky nad 100 eur.
  Ako m├┤┼żem uhradi┼ą svoju objedn├ívku?
  Tovar u n├ís m├┤┼że┼í uhradi┼ą kartou cez zabezpe─Źen├║ platobn├║ br├ínu, cez PayPal alebo na dobierku. V pr├şpade platby kartou je potrebn├ę objedn├ívku uhradi┼ą do dvoch hod├şn od jej vytvorenia, v pr├şpade, ┼że platbu neobr┼ż├şme, objedn├ívka bude automaticky zru┼íen├í. V┼íetky platby prebiehaj├║ cez zabezpe─Źen├║ platobn├║ br├ínu Adyen. Pri zvolen├ş platby cez syst├ęm PayPal prebehne presmerovanie na platobn├║ br├ínu, kde je mo┼żn├ę platbu dokon─Źi┼ą ako u┼ż registrovan├Ż u┼ż├şvate─ż alebo hos┼ą. Pri platb├ích na dobierku prebehne platba priamo u kuri├ęra dopravnej spolo─Źnosti ─Źi na pobo─Źke dopravcu.
  Zasielate tovar na dobierku?
  ├üno, objedn├ívky s doru─Źen├şm na Slovensko zasielame aj na dobierku.
  Je pre m┼ła platba vopred bezpe─Źn├í?
  Samozrejme. Ak by ti nie─Źo z tvojej objedn├ívky nesadlo alebo by sa n├íhodou nie─Źo stalo s tvoj├şm bal├şkom tak ti vr├ítime peniaze.
  Ktorou ve─żkostnou tabu─żkou sa riadi┼ą pri v├Żbere detsk├Żch tenisiek?
  Ve─żkostn├í tabu─żka ku ka┼żd├ęmu modelu by mala by┼ą v popise produktu. Detsk├ę GS modely sa riadia p├ínskou ve─żkos┼ąou tabu─żkou. Pokia─ż by si si nebol ist├Ż, tak sa n├ím ozvi a radi ti porad├şme.
  Pri tenisk├ích sa p├ş┼íe, ┼że sa riadia p├ínskymi ve─żkostn├Żmi tabu─żkami, m├┤┼żem si ich k├║pi┼ą ak som ┼żena?
  Mu┼żsk├ę alebo ┼żensk├ę? Z├íle┼ż├ş len na vkuse! Jedin├í vec na ─Źo si mus├ş┼í d├íva┼ą pozor, je ve─żkostn├í tabu─żka. Najide├ílnej┼íie je riadi┼ą sa pod─ża EUR ve─żkost├ş, ktor├ę b├Żvaj├║ takmer v┼żdy identick├ę ako pri p├ínskych, tak aj d├ímskych ve─żkostiach.. Ak si nie─Ź├şm nie si ist├Ż, nev├íhaj n├ím nap├şsa┼ą.
  M├┤┼żem si vytvori┼ą objedn├ívku aj bez registr├ície?
  Registr├ícia nie je povinn├í a v┼íetky inform├ície oh─żadom tvojej objedn├ívky obdr┼ż├ş┼í emailom. Pokia─ż sa v┼íak rozhodne┼í vytvori┼ą si ├║─Źet, z├şska┼í mno┼żstvo v├Żhod, viac info o v├Żhod├ích n├íjde┼í tu.
  Bol mi doru─Źen├Ż po┼íkoden├Ż tovar, ako m├ím teraz postupova┼ą?
  Ve─żmi sa ospravedl┼łujeme. Toto by sa ur─Źite nemalo dia┼ą a za tovar ti samozrejme vr├ítime peniaze. Ozvi sa pros├şm telefonicky alebo prostredn├şctvom emailu na┼íej z├íkazn├şckej podpore.
  Za ak├║ dobu mi bud├║ vr├íten├ę peniaze, pokia─ż vr├ítim tovar sp├Ą┼ą?
  Akon├íhle obdr┼ż├şme tovar na sklade, tak ti za┼íleme potvrdenie e-mailom, peniaze potom vraciame obvykle do 7 pracovn├Żch dn├ş, sna┼ż├şme sa samozrejme ─Źo najsk├┤r. Ak by si to chcel form├ílne: V pr├şpade odst├║penia od zmluvy pod─ża ─Źl. VI.3. obchodn├Żch podmienok vr├íti pred├ívaj├║ci pe┼ła┼żn├ę prostriedky prijat├ę od kupuj├║ceho do ┼ítrn├ístich (14) dn├ş od odst├║penia od k├║pnej zmluvy kupuj├║cim. V pr├şpade uhradenia tovaru na dobierku bud├║ pe┼ła┼żn├ę prostriedky vr├íten├ę na bankov├Ż ├║─Źet v ostatn├Żch pr├şpadoch bud├║ vr├íten├ę rovnak├Żm sp├┤sobom, ak├Żm ich pred├ívaj├║ci od kupuj├║ceho prijal.
  Ak├Żm sp├┤sobom dostanem k objedn├ívke fakt├║ru?
  Ku v┼íetk├Żm objedn├ívkam zasielame fakt├║ru emailom v elektronickej podobe a je odoslan├í v momente odoslania objedn├ívky zo skladu.
  Ako m├┤┼żem tovar vymeni┼ą?
  V├Żmeny tovaru bohu┼żia─ż nie s├║ mo┼żn├ę, samozrejme n├ím v┼íak m├┤┼że┼í tovar do 30 dn├ş od prevzatia vr├íti┼ą, my ti vr├ítime peniaze na tvoj ├║─Źet a ty si po┼żadovan├║ ve─żkos┼ą m├┤┼że┼í znova objedna┼ą. Tovar by mal by┼ą nenosen├Ż as p├┤vodn├Żmi ┼ít├ştkami v origin├ílnom obale.