Pánska móda

Od hlavy po päty.

MY SME QUEENS

Sme Queens a už 20 rokov ti prinášame to najlepšie zo sveta fashion a najnovších trendov. U nás nájdeš kompletný outfit od hlavy až po päty na jednom mieste. Každý deň ti prinášame inšpiráciu prostredníctvom našich popredných influenceriek, sociálnych sietí a samozrejme nášho webu, kde na teba čaká viac ako 18 000 produktov skladom. V našej bohatej ponuke objavíš široký výber značiek ako Nike, adidas, Puma, Vans, Reebok, Asics , New Balance, The North Face, Patagónia, Birkenstock, Veja a mnoho ďalších. Je len na tebe, či máš radšej minimalistické kúsky alebo naopak siahneš po niečom výraznejšom, u nás si vyberie každý.

Pozornosť taktiež venujeme našej vlastnej značke Queens Label, kde nájdeš napríklad Fytotherapy kolekciu venovanú nielen všetkým milovníkom izboviek alebo našu Queens Essentials kolekciu tričiek s doživotnou zárukou, ktorá ponúka 20 rôznych variant, dámsky a pánsky strih, 100 % bavlnu a v neposlednom rade skvelú cenu.

Máš obľúbenú kapelu, speváka, seriál, film alebo napríklad umelcov? V rámci nášho portfólia ti ponúkame širokú ponuku licensingovaných produktov od tričiek, po mikiny.