Nakupovanie

Reklamácie

Pri┼íiel ti produkt, ktor├Ż sa ti nep├í─Źi? Je poni─Źen├Ż alebo s n├şm je nie─Źo v neporiadku? Nemus├ş┼í sa ob├íva┼ą. M├┤┼że┼í si vybra┼ą reklam├íciu alebo vr├ítenie tovaru. Sta─Ź├ş ke─Ć bude┼í nasledova┼ą kroky ni┼ż┼íie:

Postup pre reklamáciu

 1. Z├íkazn├şk je povinn├Ż predlo┼żi┼ą reklamovan├Ż tovar vy─Źisten├Ż, zbaven├Ż v┼íetk├Żch ne─Źist├┤t a hygienicky nez├ívadn├Ż.
 2. O─Źisten├Ż reklamovan├Ż tovar zaba─żte tak, aby pri preprave nedo┼ílo k jeho ─Ćal┼íiemu po┼íkodeniu. Pre tento pr├şpad je najvhodnej┼íia krabica (nemus├ş to by┼ą v┼íak krabice p├┤vodn├í). K top├ínkam prilo┼żte k├│piu fakt├║ry a vyplnen├Ż reklama─Źn├Ż list, ktor├Ż je na stiahnutie tu:

  Reklama─Źn├Ż list

 3. Odo┼íli bal├ş─Źek zadarmo cez Packetu (Z├ísielkov┼łu) - nahl├ís pracovn├şkovi pobo─Źky k├│d 94292445. Najbli┼ż┼íiu pobo─Źku n├íjde┼í na www.packeta.sk/pobocky. Ak zvol├ş┼í in├ęho doru─Źovate─ża, pou┼żi adresu uveden├║ ni┼ż┼íie, v tom pr├şpade v┼íak nebudeme hradi┼ą prepravu.
  Queens store, s.r.o.
  U tabulky 3020, Hala X
  193 00 Praha 20
  Česká republika
  D├┤le┼żit├ę upozornenie
  • Tovar neposielajte na dobierku ani ako bal├şk na po┼ítu - nebude prevzat├Ż.
  • Odpor├║─Źame tovar zasla┼ą doporu─Źene a poisti┼ą.
 4. Akon├íhle n├ím reklamovan├Ż tovar doraz├ş, za─Ź├şna plyn├║┼ą lehota 30 dn├ş na vybavenie reklam├ície (pr├şpadne po dohode lehota dlh┼íia). O v┼íetk├Żch podstatn├Żch aspektoch reklam├ície, ak├Żmi je napr. zaslanie distrib├║torovi na pos├║denie ─Źi vybavenie reklam├ície, budete informovan├Ż/a prostredn├şctvom e-mailu alebo telefonicky.

Pravidla vrátenia tovaru

 1. Reklam├íciu je nevyhnutne nutn├ę uplatni┼ą bez zbyto─Źn├ęho odkladu ihne─Ć, akon├íhle sa vada objav├ş. Pr├şpadn├ę pokra─Źovanie v pou┼ż├şvan├ş tovaru m├┤┼że sp├┤sobi┼ą preh─║benie vady a n├ísledn├ę znehodnotenie tovaru, ktor├ę m├┤┼że by┼ą d├┤vodom zamietnutia reklam├ície.
 2. Z├íru─Źn├í doba na tovar je 24 mesiacov a za─Ź├şna plyn├║┼ą d┼łom prevzatia tovaru.
 3. Z├íru─Źn├║ dobu nie je mo┼żn├ę zamie┼ła┼ą so ┼żivotnos┼ąou tovaru, tj dobou, po ktor├║ pri spr├ívnom pou┼ż├şvan├ş a spr├ívnom o┼íetrovan├ş, vr├ítane ├║dr┼żby m├┤┼że tovar vzh─żadom k svojim vlastnostiam, dan├ęmu ├║─Źelu a rozdielnosti v intenzite jeho pou┼ż├şvania vydr┼ża┼ą.
 4. V pr├şpade, ┼że kupuj├║ci po prevzat├ş tovaru zist├ş, ┼że tovar nie je v zhode s objednan├Żm tovarom alebo ak tovar vykazuje vadu, mus├ş bezodkladne o tejto skuto─Źnosti informova┼ą predajcu e-mailom alebo telefonicky, a to najnesk├┤r do 5 dn├ş od prevzatia tovaru.
 5. Ak sa vyskytne u zak├║pen├ęho tovaru z├ívada, m├í z├íkazn├şk pr├ívo t├║to vadu reklamova┼ą.
 6. Z├ívadou sa rozumie zmena vlastnost├ş tovaru, ktor├í je zapr├ş─Źinen├í pou┼żit├şm nevhodn├ęho alebo nekvalitn├ęho materi├ílu, nedodr┼żan├şm v├Żrobnej technol├│gie alebo nevhodn├ęho kon┼ítruk─Źn├ęho rie┼íenia.
 7. Za vadu nemo┼żno pova┼żova┼ą zmenu (vlastnosti) tovaru, ktor├í vznikla v priebehu z├íru─Źnej doby v d├┤sledku jeho opotrebenia, nespr├ívneho pou┼ż├şvania, nedostato─Źnej alebo nevhodnej ├║dr┼żby, v d├┤sledku prirodzen├Żch zmien materi├ílov, z ktor├Żch je tovar vyroben├Ż, v d├┤sledku ak├ęhoko─żvek po┼íkodenia u┼ż├şvate─żom ─Źi tre┼ąou osobou, alebo in├ęho nespr├ívneho z├ísahu.
 8. Reklam├ícia sa pova┼żuje za riadne uplatnen├║, ak je reklamovan├Ż tovar kompletn├Ż a reklam├ícii nebr├ínia v┼íeobecn├ę z├ísady hygieny. Z├íkazn├şk je povinn├Ż predlo┼żi┼ą reklamovan├Ż tovar vy─Źisten├Ż, zbaven├Ż v┼íetk├Żch ne─Źist├┤t a hygienicky nez├ívadn├Ż. Spolo─Źnos┼ą Queens s.r.o, prev├ídzkuj├║ca e-shop www.queens.sk/sk, je opr├ívnen├í odmietnu┼ą prevzatie tovaru k reklama─Źn├ęmu vybaveniu, ktor├Ż nebude sp─║┼ła┼ą vy┼í┼íie uveden├ę z├ísady obecnej hygieny (Vyhl├í┼íka 91/1984 Zb., o opatren├ş proti prenosn├Żm chorob├ím).
 9. Reklam├ícia vr├ítane odstr├ínenia chyby bude vybaven├í bez zbyto─Źn├ęho odkladu, najnesk├┤r do 30 dn├ş odo d┼ła uplatnenia. Poveren├Ż pracovn├şk m├┤┼że v od├┤vodnen├Żch pr├şpadoch so z├íkazn├şkom dohodn├║┼ą lehotu dlh┼íiu.
 10. Z├íkazn├şk uplatn├ş reklam├íciu zaslan├şm tovaru spolu s vyplnen├Żm reklama─Źn├Żm formul├írom a k├│piou dokladu o k├║pe (fakt├║ry) na adresu:
  Queens store, s.r.o.
  U tabulky 3020, Hala X
  193 00 Praha 20
  Česká republika

M├í┼í nejak├ę ot├ízky?

Sme tu pre teba.