Nakupovanie

VRÁTENIE JE JEDNODUCHÉ A ZADARMO

Nep├í─Źi sa ti produkt, ktor├Ż si si objednal na┼żivo? Nesed├ş ti? Nemus├ş┼í sa b├í┼ą, tak├ę veci sa st├ívaj├║. Do 30 dn├ş n├ím ho m├┤┼że┼í posla┼ą sp├Ą┼ą a my ti vr├ítime peniaze. V├Żmena tovaru nie je mo┼żn├í. Ak m├í┼í z├íujem o in├║ ve─żkos┼ą alebo in├Ż tovar, je potrebn├ę vytvori┼ą si nov├║ objedn├ívku.

Postup pre vrátenie

 1. Do krabice vlo┼ż nenosen├Ż tovar a ┼ít├ştok, ktor├Ż ti dorazil fyzicky s tvojou objedn├ívkou. ┼át├ştok nemus├ş┼í lepi┼ą, pokia─ż bal├şk posiela┼í cez Z├ísielkov┼łu.
 2. Krabicu od top├ínok zaba─ż do v├Ą─Ź┼íej krabice. Pros├şm, nelep ni─Ź priamo na krabicu od top├ínok, origin├ílny obal sa t├Żm znehodnot├ş!
 3. Odo┼íli bal├ş─Źek zadarmo cez Packetu (Z├ísielkov┼łu) - nahl├ís pracovn├şkovi pobo─Źky k├│d 94292445. Najbli┼ż┼íiu pobo─Źku n├íjde┼í na www.packeta.sk/pobocky. Ak zvol├ş┼í in├ęho doru─Źovate─ża, pou┼żi adresu uveden├║ ni┼ż┼íie, v tom pr├şpade v┼íak nebudeme hradi┼ą prepravu.
  Queens store, s.r.o.
  U tabulky 3020, Hala X
  193 00 Praha 20
  Česká republika
  D├┤le┼żit├ę upozornenie
  • Tovar neposielajte na dobierku ani ako bal├şk na po┼ítu - nebude prevzat├Ż.
  • Pros├şm, nenoste tovar do skladu.
  • Odpor├║─Źame tovar zasla┼ą doporu─Źene a poisti┼ą.
 4. Peniaze bud├║ vr├íten├ę do 14 dn├ş.

Podmienky vrátenia.

 • Tovar je nutn├ę vr├íti┼ą do 30tich dn├ş od jeho prevzatia.
 • Tovar mus├ş by┼ą nenosen├Ż a schopn├Ż ─Ćal┼íieho predaja.
 • Tovar mus├ş by┼ą zabalen├Ż do p├┤vodn├ęho obalu, ktor├Ż nesmie by┼ą znehodnoten├Ż. (Napr├şklad prelepen├şm lepiacou p├ískou, pre ├║─Źel dopravy)
 • Tovar nesmie by┼ą z Va┼íej strany akoko─żvek po┼íkoden├Ż alebo znehodnoten├Ż.

Na┼íe odporu─Źenie

Vo vlastnom z├íujme odpor├║─Źame bal├şk poisti┼ą vo v├Ż┼íke ceny tovaru. Pokia─ż bude bal├şk straten├Ż alebo znehodnoten├Ż pri preprave, budete m├┤c┼ą bal├şk s podac├şm l├şstkom vyreklamova┼ą a z├şska┼ą tak svoje peniaze sp├Ą┼ą.

M├í┼í nejak├ę ot├ízky?

Sme tu pre teba.