#ladiesfirst

  Ladies First

  V rámci street kultúry sa púšťame do nového projektu nielen pre dámy. K našim hodnotám patrí sloboda, a tá zahŕňa aj slobodu v tom, čo si chcete obliecť. Módu vnímame ako niečo, čím môžete ukázať, kto ste. A to nás baví. A veríme, že vás to bude baviť tiež!

  Streetwear nie je pre dámy? Čo?!

  S tým rozhodne nesúhlasíme. Vedeli ste, že v rámci nášho portfólia si dámy môžu vybrať zo 69 značiek, z ktorých máme dámsku kolekciu? Z nich 5 je určených špeciálne pre ženy. Možností je viac, prečo si nevyberať výrobky pre pánov? Zrazu tu máte 114 značiek! Pretože #menswearlooksgreatonyou. Pod týmto hashtagom nájdete hnutie, ktoré sme začali s našimi Annet X a Veronikou. Aj to je jeden z dôvodov, prečo niektoré kúsky fotíme na dievčatá a chlapcov. Ste dievča a nosíte pánske oblečenie? Odfoťte sa a zdieľajte na Instagrame s hashtagom.

  Chudé a mladé dievčatá sú krajšie

  Tvrdenie, ktoré sa spája s celým módnym priemyslom, ale už nie je pravdivé. Medzi našimi modelmi nájdete dámy všetkých tvarov a vekových kategórií a streetwear im všetkým pristane! Takže či už beháte ultramaratóny, alebo sa riadite heslom, že najlepší šport je káva a koláč, chceme vám a všetkým našim sestrám povedať - všetky ste QUEENS!

  Vaša matka

  Nie sú medzi nami žiadne rozdiely. Nezáleží nám na tom, či ste práve ukončili štúdium, či ste matka na materskej dovolenke alebo či ste už matadorkou vo svojom odbore. Záleží nám na tom, čo dokážete a či sa chcete s nami v Queense zlepšovať. Preto ponúkame možnosť práce na čiastočný úväzok alebo flexibilný pracovný čas. Je pre nás dôležité, aby sa u nás ľudia cítili dobre a mali čas na rodinu a svoje koníčky, takže sa môžete prihlásiť aj vy, aj vaša mama.

  Sľuby nie sú chyby

  Zakladáme si na dodržiavaní našich sľubov. Takže keď si prečítate všetky naše vyhlásenia, môžete si byť istí, že to myslíme vážne. Nepíšeme vždy o všetkom, čo robíme, ale za zmienku stojí napríklad podpora nádejných umelcov alebo organizácií, ako sú #holkyzmarketingu alebo Women in Business. Vyberáme si aj rôzne charitatívne projekty. V minulosti sme pomáhali osamelým ženám alebo deťom z detských domovov. Myslíme si, že spoločnosti treba niečo vrátiť, a tak sa snažíme prispieť.

  Kto kope za Queens

  Pravdepodobne ste si všimli, že naše logo svieti na mnohých pódiách a hashtag Queens sa objavuje na profiloch, ktoré sledujete na Instagrame. Spolupráca s influencermi je pre nás niečo viac. Iste, rozmýšľame, ako dostať naše produkty k čo najväčšiemu počtu ľudí, ale aj nad tým, či tí, ktorí sú tvárami Queensu, naozaj reprezentujú to, čomu veríme. Sme skutoční a máme okolo seba komunitu skvelých ľudí.

  #ladiesfirst