





Clarks Torhill Bee
Light Tan Nubuck
2 farebné varianty
Tento produkt už žiaľ nie je k dispozícií.
Je nám ľúto, že tento produkt nie je k dispozícii, ale na sklade máme ďalších 4431 modelov tenisiek.
Podobné produkty
Clarks je britská značka s viac ako 200-ročnou tradíciou, ktorá si vybudovala svoju povesť na základe výnimočného remeselného spracovania a dôrazu na pohodlie. Bola založená v roku 1825, keď bratia Cyrus a James Clarkovci vytvorili svoje prvé topánky z ovčej kože. Odvtedy spoločnosť Clarks neustále posúva hranice medzi funkčnosťou a estetikou a stala sa synonymom nadčasového dizajnu a vysokej kvality. Značka sa pýši dôkladným testovaním materiálov, precíznym prispôsobením a patentovanými technológiami, ako je napríklad odpruženie Cushion Plus™, ktoré zaručuje pohodlie pri každom kroku.
Ikonická obuv Desert Boot, navrhnutá v roku 1950 a inšpirovaná obuvou, ktorú nosili britskí vojaci v severnej Afrike, je modelom, ktorý preslávil značku Clarks po celom svete. Dnes je súčasťou šatníka nielen módnych znalcov, ale aj mnohých známych osobností. Túto značku nosili napríklad Bob Dylan, Liam Gallagher a Emma Watson. Clarks oslovuje ženy, ktoré oceňujú kombináciu klasických a moderných prvkov a hľadajú elegantnú obuv, ktorá je odolná a zároveň mimoriadne pohodlná.
Dopravca | Cena | Čas dodania |
---|---|---|
GLS express | od 5 € | Od pondelka 8.9.2025 |
Zásielkovňa - Doručenie na odberné miesto | od 4 € | Od pondelka 8.9.2025 |
GLS ParcelShop | od 4 € | Od pondelka 8.9.2025 |
Osobne v Bratislave | od 1 € | Od pondelka 8.9.2025 |
Čo ak mi tovar nebude sedieť?
V prípade že ti veľkosť nebude sedieť, môžeš tovar bezplatné vrátiť. Viac informácií
Ako reklamovať tovar?
Prečítajte si náš reklamačný poriadok, kde nájdete všetky práva a povinnosti zákazníka, tak ako aj predávajúceho. Viac informácií